ÜYELİK PAKETLERİNİ İNCELEYEBİLİR SİPARİŞ VEREBİLİR VE AKTİF EDEBELİRSİNİZ

DÖRT ADIMLA ÜYELİĞİNİZİ TAMAMLAYIP SİSTEMEMİZE DAHİL OLABİLİRSİNİZ.

1.ADIM: Sistemimize online üyelik başvurusu yapmalısınız. Üyelik Başvurusu için TIKLAYINIZ…

2.ADIM: Cayma bedelini (TEMİNAT)  hesaplarımıza Havale/Eft yapın Banka Bilgileri için TIKLAYINIZ…

3.ADIM: Üyelik sözleşmesini üyelik tipine göre sistemimizden indiriniz. Doldurup imzalayın ekine imza sirküsü ve kimlik fotokobisini ekleyip ister sitemiz üzerinden ister whatsapp üzerinden tarafımıza gönderin ve bizim onayımızdan sonra tarafımıza kargolayın. BİREYSEL SÖZLEŞME – KURUMSAL SÖZLEŞME

4.ADIM: Kargo makbuzunu fotoğrafını çekip whatsapp ile bize iletin.

ÜYELİĞİNİZ HEMEN AKTİFLEŞECEKTİR.

İnternet Sitemize Hoşgeldiniz;

Başkent Hasarlı Araç Alım & Satımı olarak 2008 yılından bu güne kadar Ankara/Şaşmaz sanayisinde hizmet vermekteyiz. Teknolojinin gelişip büyümesi ile sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla bu internet sitemizi yoğun ve uzun bir çalışma takvimiyle beraber sizlere hazır hale getirdik. Amacımız hasarlı araçlarla ilgili hazırladığımız bu platformda herkesin kazanmasını, hakkıyla kazanmasını, herkesin bu şekilde mutlu olmasını sağlamaktır.

Bu platformda hasarlı araçların açık ve kapalı(mühürlü) ihale şeklinde tüm ilanları bulunmakta ayrıca sadece mevcut ilanlar değil sizlere ait olan hasarlı ve hasarsız araç ilanlarınızı yayınlamanızı sağlayan bir sistem geliştirdik. Bu sistemle bizlere üye olabilir ve sizlerin ekstra gelir sahibi olmanızı sağlayabiliyoruz. Bu sebepten dolayı birçok araç ihale firmasından bizleri ayıran en önemli özelliklerden birisidir.

Bu Platformda;

  1. Yayında bulunan mevcut açık ve kapalı ihalelere katılabilir, uygun fiyatlarla kazalı/hasarlı araç alabilirsiniz.
  2. İnternet sitemiz içinde SATICI olabilir, hem ihalelere girip araç alabilir, hem de sizde mevcut olan hasarlı-hasarsız araçları kendi ihalenizi oluşturup, satabilirsiniz.
  3. İnternet sitemiz üzerinden de hasarsız olan araçlarınızı da ilan vermek yoluyla ihalesiz şekilde de satabilirsiniz.

Sistemimizi her gün geliştirmekle beraber yakın zamanda sadece ihaleli veya ihalesiz hasarlı-hasarsız araç alım/satımı değil, araçların sıfır ve ikinci el yedek parçalarını ilan yoluyla satışına imkan verecek sistemler geliştirmekteyiz. bu konu ile ilgili de ARGE çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlere yakın zamanda da bu gelişmelerin müjdesini duyuracağız. Mevcut sistemimizde ise 1 türlü üyelik seviyesi belirledik;